V pokojnom zákutí centra obce sa nachádza areál Apartmánových domčekov Stará Bystrica.

V areáli je päť samostatných zrubových domčekov, v každom z nich sú dva samostatné apartmány. V každom apartmáne máte k dispozícii plne vybavenú kuchynku s chladničkou, kanvicou a elektrickým varičom, spoločným sedením s TV a rozkladacou pohovkou, ktorá môže slúžiť aj ako prístelka, kúpeľňou so sprchovým kútom a wc. Na poschodí v podkroví je spálňa so štyrmi jednolôžkovými posteľami. Spolu je k dispozícii desať samostatných apartmánov, maximálny počet lôžok je päťdesiat.

Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Taktiež Vám ponúkame aj bezplatné parkovisko. V blízkosti apartmánových domčekov je pre najmenších k dispozícií detské ihrisko. Počas Vášho pobytu môžete využiť na oddych wellness so saunou a vírivkou a fitness centrum ktoré sa nachádzajú v Tréningovom centre Potôčky. V ponuke máme aj ubytovanie s raňajkami, ktoré sa podávajú v reštaurácií „Obľúbená“, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti apartmánových domčekov. Apartmánové domčeky sú, ako stvorené pre rodiny s deťmi, pre turistov, školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia,...

Vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám tak, aby ste sa u nás cítili príjemne. Veríme, že od nás budete odchádzať spokojní.

View the embedded image gallery online at:
https://www.apartmanysb.sk/apartmany#sigProIdb1dbe4a634